Obchodní podmínky

Obchodní podmínky platné od 25.7. 2013 pro nákup ve výprodeji (outletu) značkového vybavení interiérů a svítidel.

Provozovatelem výprodeje (outletu) značkového vybavení interiérů a svítidel je společnost EXX s.r.o., Karlovarská 14, Praha 6, IČ: 63984261, DIČ: CZ63984261.

Outlet zahrnuje pouze omezený sortiment zboží, které vykazuje jeden nebo více z outletových = výprodejových parametrů:

1. Zboží použité

2. Zboží ze showroomu, z výstav, ze vzorových bytů

3. Zboží rozbalené

4. Zboží použité

5. Zboží poškozené či poničené

6. Zboží vrácené od zákazníka na komisi

Stav zboží (zejména je-li použité či poškozené) je vždy uveden v outletové kartě zboží.

Všechno zboží zahrnuté v outletu je fyzicky k dispozici na některém ze skladu EXX – není na objednávku.

Rezervace zboží (osobní i přes webové stránky) je platná 7 dní. Po uplynutí této lhůty je rezervace automaticky zrušena.

Při objednávce zboží musí být platba připsána na účet společnosti EXX s.r.o. (č.ú. 2502590118/2600, Citibank Europe plc) nejpozději do 7 dnů od objednání. V případě platby při osobním vyzvednutí zboží je zákazník povinen vyzvednout si a zaplatit objednané zboží nejpozději do 7 dnů od objednání. Po uplynutí této lhůty je objednávka automaticky zrušena.

Outletové ceny se vztahují pouze na konkrétní zboží uvedené v outletu. Outletové ceny jsou zpravidla výrazně nižší než běžné tržní ceny daného zboží – tyto ceny odráží skutečnost, že zboží vykazuje výše uvedené parametry a vztahují se pouze na konkrétní položky. Outletové ceny není možno kombinovat s jinými akcemi, slevami a nelze na ně uplatňovat vouchery.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Platba zboží je vždy hotově při převzetí, kartou při převzetí nebo bankovním převodem před převzetím.

U outletového zboží jsou poskytovány omezené záruky:

1. Standardní záruční doba činí 6 měsíců od zakoupení, není-li v konkrétních případech uvedeno jinak.

2. Záruka se nevztahuje na poškození a vady, která zboží vykazuje při převzetí.

3. Klient převzetím zboží potvrzuje, že byl seznámen se všemi poškozeními a vadami, které zboží v době převzetí vykazuje.

4. V případě osobního vyzvednutí zboží je možné zjevné vady reklamovat pouze při převzetí a není možné zboží po převzetí vrátit.

V současné době je výprodej určen jen pro dodávky na adresy v ČR. V případě zájmu o doručení do zahraničí je nutné kontaktovat provozovatele a domluvit si způsob a cenu dopravy individuálně.

Dokončením a odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

Kupující je zodpovědný za správnost a aktuálnost kontaktních údajů na svém účtu.

Provozovatel si vyhrazuje právo měnit ceny a obchodní podmínky, které vstupují v platnost okamžitě při zveřejnění. Změna se týká veškerého zboží včetně rezervovaných položek.